איגוד האתלטיקה בישראל
Israeli Athletics association

איגוד האתלטיקה ערך פעילות עם ילדים שפונו מבתיהם

הפעילות כללה תחנות ספורטיביות באצטדיון גבעת רם בירושלים, כיבוד ומתנות. רגעים קטנים של אור בתקופה החשוכה

איגוד האתלטיקה ערך היום (שני) פעילות ספורטיבית, שכללה מספר תחנות אתלטיקה, לילדים שפונו מצפון הארץ ומיישובי העוטף בדרום בעקבות המלחמה. הפעילות נערכה באצטדיון גבעת רם בירושלים.


את הילדים ליוו אדוה כהן (מכבי ת"א), האתלטית האולימפית שייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו, ביטי דויטש (לידר ירושלים) אלופת ישראל במרתון, דניאל פרנקל (מכבי ת"א) שיאנית ישראל בקפיצה לגובה ואייל עוזיאל (מכבי ראשל"צ) שייצג את ישראל באליפות אירופה עד גיל 20 בירושלים באוגוסט האחרון. אליהם הצטרפו כל צוות האיגוד וחי כהן, אחראי האתלטיקה במכבי ת"א, שניצל מהטבח במסיבת הטבע ברעים.

 

בנוסף לפעילות הספורטיבית, הילדים והמשפחות נהנו מכיבוד ומשי שחולק לכל אחד מהילדים.

עמי ברן יו"ר האיגוד אמר: "חימם את הלב לראות את כל הילדים, שעוברים ימים קשים והרחק מהבית, נהנים ושמחים. מי ייתן והם יחזרו לביתם בשלום וכמה שיותר מהר וכל עם ישראל יידע ימים טובים יותר".


אדוה כהן סיפרה: "היה כייף לראות את הילדים נהנים, מחייכים, צוחקים ומשתחררים אחרי תקופה מאוד לא פשוטה. אני שמחה שהצלחנו להעניק פעילות ספורטיבית שניתקה אותם מהמציאות הקשה".

 

דניאל פרנקל הוסיפה: "ספורט תמיד עזר לי להתמודד עם קשיים אז הרגשתי שאני חייבת להתגייס ולתרום את היכולות שלי. הפעילות עם ילדי הדרום היתה מעצימה ומהנה. התרגשתי לראות את החיוך על פניהם ואת האושר וההפוגה שהעניקה להם הפעילות הספורטיבית".