איגוד האתלטיקה בישראל
Israeli Athletics association

הסכם שיתוף פעולה חדש עם המרכז הרפואי שיבא

ההסכם הוא מול המכון הלאומי לרפואת ספורט, במסגרתו יעניק המרכז הרפואי מגוון של שירותים רפואיים.

איגוד האתלטיקה חתם על הסכם שיתוף פעולה חדש עם המכון הלאומי לרפואת ספורט במרכז הרפואי שיבא. במסגרת ההסכם יעניק המרכז הרפואי מגוון של שירותים רפואיים לצרכיהם של ספורטאי נבחרות ישראל, כגון ייעוצים רפואיים, בדיקות שונות ושירותי הדמייה.

 

בין הבדיקות שיעניק המרכז הרפואי לאתלטים ולאתלטיות ניתן למצוא בין היתר בדיקות הדמייה (צילומי רנטגן, אולטרסאונד, MRI, CT), בדיקות מאמץ, בדיקות מעבדה, בדיקות אקו לב, טיפולי פיזיותרפיה, שירותי תזונת ספורט וייעוצי פסיכולוג ספורט.

 

גל לוי, מנכ"ל איגוד האתלטיקה מסר: "איגוד האתלטיקה מברך על שיתוף הפעולה החדש שלו ושל המכון הלאומי לרפואת ספורט במרכז הרפואי שיבא. אין ספק שגוף כמו שיבא יכול לתרום רבות למעטפת הרפואית והמדעית של האיגוד. אנו מודים לפרופ' גל דובנוב-רז על היוזמה והרצון לסייע ולקדם את ענף האתלטיקה".

 

פרופ' גל דובנוב-רז, מנהל המכון הלאומי לרפואת ספורט בשיבא אמר: "המרכז הרפואי שיבא ממוקם בצמרת העולמית של מרכזים רפואיים, והוא עיר הבריאות של ישראל. המכון לרפואת ספורט הוקם בו על מנת לספק את כל מגוון השירותים שספורטאים זקוקים להם במסגרת הרפואה הציבורית, וכל המעטפת הרחבה הקיימת בשיבא זמינה עבורם. התמיכה שלנו בנבחרות לאומיות נובעת מהבנה שמדובר בפעילות חשובה ביותר למדינת ישראל, בטח בתקופה קשה זו. ספורטאים אלו, במיוחד כשמגיעים לפסגות הספורט העולמי, הם שגרירים חשובים שלנו, ואנחנו גאים לתמוך בשליחותם".

גל לוי ופרופ' דובנוב-רז