איגוד האתלטיקה בישראל
Israeli Athletics association

בלסינג אפריפה קבע שיא ישראלי חדש בריצה ל-200 מטר באולם

קצב שבירת השיאים ממשיך להיות גבוה והפעם האצן עם זמן של 20.94 שניות בצ'כיה 

בימים האחרונים הטמפרטורות נמוכות והקור בשיאו אבל בתוך האולמות חם ביותר בזכות השיאים הלאומיים שנשברים בקצב גבוה. הפעם היה זה בלסינג אפריפה (מכבי ת"א) קבע שיא ישראלי חדש בריצה ל-200 מטר באולם: 20.94 שניות. הוא עשה זאת במסגרת תחרות בצ'כיה, בה סיים במקום השלישי במקצה החזק.

 

זהו השיא הישראלי החמישי באולם שנשבר מאז יום שבת.

 

אפריפה שיפר במאית את השיא הלאומי שהיה שייך לו (20.95 שניות), אותו הוא קבע לפני כשנה במץ, בהופעת הבכורה שלו בתחרות באולם. בשבת הקרובה, אגב, הוא יתחרה שוב במץ.

 

אפריפה ציין: "אני מרוצה מהתוצאה, אמנם זה שיפור של מאית אחת, אבל אני שמח שזה שיא ישראלי חדש. יצא שהיה לנו מסע מאוד ארוך בדרכים עד צ׳כיה, ואני משוכנע שזה השפיע על היכולות שלי . אני יודע שאני מסוגל להרבה יותר. זאת בסך הכל התחרות השנייה שלי בחיים באולם, וזה דבר שונה לחלוטין מאיצטדיון".

 

יגאל בלון, מאמנו של אפריפה, הוסיף: "הריצות באולם שונות מהריצות באיצטדיון ואנחנו משתמשים בתחרויות החורף בעיקר לעוד ניסיון. זה מאוד חשוב לבלסינג להתחרות ולהשתפשף. אני מרוצה, בלסינג בריא, חזק, ועם הפנים קדימה לקראת שתי התחרויות המשמעותיות של השנה- אליפות אירופה ברומא והמשחקים האולימפיים בפריז".