איגוד האתלטיקה בישראל
Israeli Athletics association

האתלטים הישראלים כיכבו בתחרות סן בריו בצרפת

הישראליים ניצחו בארבעה מקצועות, כשעדן סלע, שניצח גם את התחרות ל60 מטר גברים, קבע תוצאה מצוינת של 7.39 מטר בקפיצה לרוחק. מקום שלישי לאיילה דרבה ב-3000 מטר בתחרות בויטל.

 

יום מצוין היה אתמול לאתלטים הישראליים שטסו ביום חמישי לתחרות סן בריו בצרפת. הישראלים היו דומיננטיים מאוד כמעט בכל מקצוע שהשתתפו .

 

7.39 מטר שקפץ עדן סלע וסיים ראשון בקפיצה לרוחק הייתה בין התוצאות המעניינות שהיו אתמול על המשטח בסן בריו. סלע הוסיף גם ניצחון בריצת 60 מטר כשחצה את קו הסיום ורשם תוצאה של 6.86 שניות. אחריו, במקום השני, הגיע עמרי סדן כשהוא קבע 6.98 שניות. צוף קון סגר שלישייה מנצחת למשלחת וסיים עם תוצאה של 7:04 שניות במקום השלישי.

 

גם הנשים שיצאו לתחרות בצרפת כיכבו על המשטח הצרפתי. דניאל פולסטר שברה את שיאה האישי וניצחה את מירוץ 60 המטר לנשים כשרשמה תוצאה של 7.56 שניות בקו הסיום. בנוסף, לינוי לוי סיימה ראשונה בין קופצות הרחוק עם תוצאה של 5.75 מטר. לעומתן אלכסנדרה לוקשין, סיימה במקום השני במירוץ 60 משוכות עם תוצאה של 8.57 שניות.

לכלל תוצאות התחרות לחץ כאן 

 

בתחרות ויטל שהתקיימה גם כן בצרפת ,איילה דרבה ושמואל אבוהאיי רשמו הישגים נאים. דרבה סיים במקום השלישי עם תוצאה של 8:15:11 דקות במקצה ל-3000 מטרים באולם. ואילו אבוהאיי סיים מעט מאחורי דרבה כשקבע 8:19:79 דקות שהספיק לו למקום החמישי.