איגוד האתלטיקה בישראל
Israeli Athletics association

רק שתמשיך: ויסמן עם שיא ישראלי נוסף בריצת 60 מטר באולם

האצנית הישראלית שברה פעמיים בערב את השיא הישראלי באולם. בנוסף, חנה מיננקו קבעה את תוצאת השנה שלה באותה תחרות.  

דיאנה ויסמן (מכבי ראשון לציון) המשיכה אמש את הכושר המצוין שלה מפתיחת העונה כששברה שוב את השיא הישראלי באולם בריצת 60 מ` וזכתה במקום הרביעי בתחרות "דה פריז" עם תוצאה של 7.23 שנ`.

 

"אני מאוד שמחה שלמרות השינויים בתוכניות והקושי להתאמן בכל מזג האוויר, ללא אולם סגור, הצלחתי להתקדם ולשפר את התוצאות מתחרות לתחרות", אמרה ויסמן בסיום התחרות. "אני שמחה לייצג את המדינה. המטרה הבאה היא אליפות העולם בבלגרד. תודה לכל התומכים".

 

כזכור רק לפני שלושה שבועות בצרפת ויסמן קבעה שיא ישראלי חדש באולם 7.28 שנ` ואמש שיפרה אותו שוב, פעמיים! את המוקדמות פתחה האצנית עם שיא ישראלי חדש של 7.27 שנ` ובהמשך בגמר שפרה אותו כאמור ל-7.23 שנ`. בשבוע שעבר ויסמן השיגה את אותה תוצאה בתחרות הזמנה באצטדיון ראשון לציון, אך התוצאה שנרשמה לא נחשבת כ-שיא רשמי מכיוון שבאיגוד האתלטיקה העולמי ריצת 60 מטר` היא מקצוע שמתקיים רק באולם אצל בוגרים.

 

בהמשך לאותו ערב מצוין של ויסמן, חנה מיננקו (מכבי חיפה) סיימה במקום הרביעי בקפיצה משולשת כשקפצה למרחק של 13.93 מ`. עבור מיננקו התוצאה שקבעה הערב היא התוצאה הטובה ביותר שלה העונה והיא שיפור של תשעה ס"מ לתוצאה הקודמת שלה העונה.

השתיים ישובו לארץ ובעוד כשבוע וחצי יטוסו לאליפות העולם באולמות שתתקיים בבלגרד בין התאריכים 18-21 למרץ.